Вакансия Java Developer

1 вакансия
Специализация: Java
Уровень: Middle
Опыт: 2 года
Уровень английского: Pre-Intermediate
Город: Минск
Режим работы: Полный день
Размер команды: 13+
Размер компании: 6000
Возможна удалённая работа: Да

Będziemy świadczyć podstawowe usługi platformowe dla pionów biznesowych ds. Ryzyka i finansów. Razem jako zespół zapewniamy rozwiązania spełniające unikalne wymagania biznesowe / rynkowe zgodnie z ustalonymi korporacyjnymi standardami informatycznymi.

Obowiązki

Poszukujemy programisty Java (praktycznego, rozwiązującego problemy, eksperta technicznego) z potencjałem na stanowisko zespołu / lidera technicznego, który byłby w stanie:

    • - współpracować przy weryfikacji koncepcji, pilotażach, minimalnych opłacalnych produktach, przypadkach biznesowych i kontroli jakości
    • - komunikować się z interesariuszami i wywierać na nie wpływ
    • - wkład w projektowanie systemu poprzez udział w dyskusjach architektonicznych i technicznych z zespołem
    • - twórz i utrzymuj aplikacje w środowisku Agile przy użyciu Kubernetes i Azure Cloud
    • - udokumentować dostarczone postanowienia
    Doceniane jest doświadczenie w pracy zdalnej oraz umiejętność samoorganizacji

Umiejętności

Muszę mieć

    • - Solidne doświadczenie IT, doświadczenie w rozwoju na wyższym poziomie
    • - Doświadczenie w programowaniu Java (co najmniej 1-2 lata)
    - Wcześniejsze doświadczenie w pracy z: metodologią TDD, Spring Boot, React, CI / CD, Azure Kubernetes Service (AKS), Docker

Miło mieć

    jBPM, Flowable, Camunda BPM, Microservices

Języki

Angielski: poziom B2 Upper Intermediate

Starszeństwo

Senior

Pakiet przeprowadzkowy

W razie potrzeby możemy pomóc w procesie relokacji. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji .

Missing dc2dee645480aabc67b54d291271580aa34628939fceddb02bb23fd5777d20cc
Представитель компании